19 listopada 2015

Jesienne spotkanie blogerów warszawskich 17.10.2015

W sobotę 17 października miałam okazję po raz pierwszy w swojej blogowej karierze uczestniczyć w  spotkaniu warszawskich blogerek. :)  Spotkanie odbyło się w kawiarni Sweet Moments przy ulicy Puławskiej 118. Pyszna kawa, różnorodne i równie pyszne ciastka. Tego dnia skosztowałam latte z syropem karmelowym oraz cynamonowy serniczek z żurawiną. Mniam!
 Wnętrze lokalu jasne, słodkie (jak na cukiernię przystało) i  estetyczne. Uwielbiam miejsca urządzone w takim klimacie. Przyjemnie było spędzić tam czas i pogawędzić o przyjemnych sprawach.

Na samym początku spotkania każda z nas wykonała na swoich dłoniach peeling oraz głębokie nawilżanie przy użyciu kosmetyków marki Mary Kay. Dłonie po zabiegach upiększających były odżywione i gładkie. I do tego ten zapach.. :)

Potem nastąpił czas na ploty, ploteczki i wymienianie się pomysłami oraz spostrzeżeniami na tematy blogowe.  Otrzymałyśmy kilka prezentów - w tym kosmetyki, kody rabatowe oraz słodycze, które oczywiście zostały już zjedzone. Paluszki w polewie czekoladowej były przepyszne!

Cieszę się, że blog dał mi możliwość uczestnictwa w takim spotkaniu. Mam nadzieję, że teraz częściej będą się pojawiać na blogu relacje z takich wydarzeń.
Do zobaczenia w kolejnym wpisie.   

www.beerfingers.pl

www.bell.com.pl


www.paese.pl
www.modotikon.pl

www.felicea.pl
1 komentarz:

Thanks for all comments!

About Me

About me

FOLLOWERS

Featured Slider

About Me!

Search Blog

Our Sponsor

Featured Slider

Random Post

Instagram

Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny Tekst alternatywny